piątek, 18 kwietnia 2014

Look at this! #2

Brak komentarzy:
 

Okres przedświąteczny to czas wzmożonej pracy w kuchni i porządków. Ale ile można piec i sprzątać? Odpoczynek też jest ważny! Skorzystajcie z pięknej pogody i wskoczcie na rower, rozsiądźcie się wygodnie na kanapie i obejrzyjcie zaległy odcinek serialu lub poczytajcie ulubionego bloga. W tym momencie cieszę się, że udało Wam się wygospodarować trochę wolnego czasu i przeczytać ten post. To już druga część serii. Pierwszą znajdziecie - tutaj

Jak zwykle przygotowałem dla Was sporo dobrego :)

1. Na początek złamię jedną z zasad. A co, taki będę! Film ten zobaczyłem nie w przeciągu ostatniego tygodnia, tylko już jakiś czas temu. Jacek Walkiewicz odpowiada o Pełnej mocy możliwości i tym samym motywuje jak nikt inny. Must watch. 

2. Jesteśmy dziećmi lat 90 i każdy z nas miał styczność z walkmanem. Tworzyliśmy swoje pierwsze playlisty nagrywając piosenki z radia i wiemy co łączy kasetę z ołówkiem. Co na ten temat powiedzą dzieci urodzone z 21 wieku? Zobaczcie sami.

3. Moda na zdjęcia posiłków przed zjedzeniem opanowała Internet. A co jeśli bohaterowie słynnych powieści wzięliby do ręki telefon i zrobili zdjęcie przed kolacją? Projektantka Dinah Fried po godzinach spędzonych w kuchni pokazuje nam jakby te potrawy wyglądały. Ten Gatsby to dopiero dobrze jadł! Aż zgłodniałem :)

4. A teraz wybierzemy przygodę z Panem Ślimaczkiem. Tak, dobrze przeczytaliście. 

5. Wyobraźcie sobie piękne słońce, pełno wysokich palm na horyzoncie, piękne kobiety i przystojnych mężczyzn oraz ogrom świetnej muzyki. To właśnie Coachella - festiwal odbywający się w Idaho w stanie Kalifornia od 1999 roku. Fotoreportaż w tegorocznej edycji zobaczycie tutaj

6. Jakiś czas temu pisałem o 5 filmach na wiosnę - co powiecie na obejrzenie wszystkich po kolei? Karolina z Old Fashioned Girl przychodzi nam z pomocą i opisuje jak zorganizować idealny maraton filmowy.

7. Znowu zaglądamy do Uli. Tym razem przygotowała dla nas wideo z Meksyku. Zabierzcie mnie tam! 

8. Michał Maj z Życie jest piękne to mój drugi podróżniczy guru. Ostatnio wrócił z Tajlandii i kawałek po kawałku odkrywa przed nami ten kraj. W najnowszej notce przedstawia m.in jak złapać tam stopa. Cóż, przydatnej wiedzy nigdy za wiele. Może kiedyś nam się przyda :) 

8. Na koniec teledysk do Happy Pharrella Williamsa bez... muzyki. How weird is that? 


Autorem zdjęcia w nagłówku jest Ryan Schroeder.

Wesołych Świąt!
Łukasz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff