piątek, 11 kwietnia 2014

Look at this! #1

Brak komentarzy:
 

Powszechnie mówi się, że poniedziałek jest dobrym dniem na rozpoczęcie czegoś - diety, biegania czy nawet założenia bloga. Ale hej, początek weekendu to też dobry czas na takie rzeczy! Dzisiejsza notka będzie pierwszą z nowej serii - Look at this! W każdy piątek popołudniu dostarczę Wam sporo ciekawych linków do muzyki, filmów, ciekawych artykułów lub wpisów z innych blogów, czyli do wszystkiego, co zainteresowało mnie w ubiegłym tygodniu. Moja mama zawsze mówiła, żeby dzielić się z innymi, tak że dzielę się!

Let's begin!

1. Wiedzieliście, że Anthony Hopkins jest kompozytorem? Około 50 lat temu, jeszcze przed rozpoczęciem kariery aktorskiej, napisał walca i dopiero roku temu po raz pierwszy usłyszał go na żywo. To się nazywa mieć cierpliwość! Posłuchajcie! Dowiedziałem się tego z bloga Kuby :)

2. Selfie z prawdziwym niedźwiedziem lub wężem na głowie? Nic bardziej trudnego! W bardzo ciekawym wywiadzie Katerina Plotnikova zdradza sekret swoich zdjęć

3. Dla tych, którzy kiedykolwiek lecieli samolotem - 30 ciekawostek, o których na pewno nie wiedzieliście. Teraz już wiem, że picie wody, która nie jest zamknięta w butelce jest bardzo ryzykowne. 

4. Genialny film z Sydney z roli głównej. Jej, ale chciałbym tam polecieć! 

5. Andrzej Tucholski na blogu jestKultura pisze o fajnych rzeczach do robienia wiosną. Przeczytajcie i wcielcie coś w życie :) 

6. Ula Fiedorowicz z The Adamant Wanderer jest moim podróżniczym guru. Tyle pięknych zdjęć z tylu zakątków świata nie zobaczycie nigdzie indziej! Obecnie jest w Meksyku i co jakiś czas pokazuje nam jak żyje się w tym państwie. Uważajcie, czytanie jej bloga uzależnia! 

7. Wiecie jak wyglądałyby miasta z klasycznymi obrazami zamiast reklam? Właśnie tak. Ja jestem zauroczony. 

8. Na sam koniec - finałowe sekwencje z produkcji nagrodzonych Oscarem za najlepszy film roku. Chyba nie myśleliście, że nie będzie nic związanego z kinem?

That's all Folks!


Udanego weekendu!
Łukasz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff