środa, 26 marca 2014

Beauty around You

Brak komentarzy:
 

Środa wieczór. Po dzisiejszym słońcu nie ma już śladu. Zrobiło się zimno i pochmurno. Najchętniej zakopalibyśmy się pod kocem z ulubioną książką i kubkiem gorącej herbaty. Ale nie dziś. Dziś pooglądamy zdjęcia.

Bardzo rzadko dostrzegamy piękno dookoła nas. Jadąc lub idąc do pracy lub szkoły mamy przysłowiowe klapki na oczach, nie rozglądamy się, widzimy tylko to, co jest przed nami. Pora to zmienić. 

Zróbmy eksperyment. Jutro zmieniamy środek transportu, którym się poruszamy. Wyciągamy z piwnicy zakurzony rower, który czekał na nas calutką zimę. Jemu też należy się trochę ruchu. Jeśli ktoś nie ma takiego sprzętu - nic straconego - wygodne buty na nogi i gotowe! To nie koniec zadania, po drodze porozglądajcie się trochę, wyciągnijcie telefon i zróbcie zdjęcie, tego co wydaje Wam się piękne. Mogą to być pierwsze wiosenne kwiaty, las, wschód lub zachód słońca. Możliwości jest wiele. Cyknięte zdjęcia prześlijcie na blogowego maila - lukeatworld@gmail.com. Najlepszymi podzielę się na fanpage'u :) 


A na koniec coś ode mnie - kilka zdjęć zrobionych na przełomie ostatnich tygodni.Więcej znajdziecie na Instagramie i VSCOgrid.


Dobrego wieczoru,
Łukasz


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff